Sıkça Sorulan Sorular

Bu kampanya, 01.02.2021 (00:01) – 04.07.2021 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya; NESCAFÉ Gold 2g stick, NESCAFÉ Gold 100g Ekopaket ve NESCAFÉ Gold 200g Ekopaket ürünleri dahildir.

Kampanya kapsamındaki çekilişle haftalık her dönem için 10 kişi NESCAFÉ Gold Kahve Makinesi ve 10 kişi 1.000 TL değerinde NESCAFÉ Gold Param Hediye Kartı kazanacaktır.

Kampanyaya, geçerli kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde NESCAFÉ Gold ürünlerinin (NESCAFÉ Gold 2g stick için 1, NESCAFÉ Gold 100g Ekopaket için 50, NESCAFÉ Gold 200g Ekopaket için 100 çekiliş hakkı) herhangi birinden satın aldıklarında, ürün ambalajı içerisinde yer alan özgün katılım şifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm gsm operatörlerinden 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderenler veya www.nescafemycafe.com (ücretsiz) internet adresindeki forma şifre, ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz giren tüm katılımcılar katılabileceklerdir.

Şifre, kampanyaya dahil olan ürünlerinin ambalajlarının içerisinde yer almaktadır.

Kampanyaya katılım sağlarken gönderilen ad-soyad bilgilerinde büyük/küçük harf ayrımı gözetilmez ve Türkçe karakter kullanılabilir. Ancak gönderim sağlanırken ad/soyad arasına boşluk konulmalıdır.

Kampanyaya katılım sağlanan şifreli ürün ambalajı, şifre okunabilecek şekilde saklanmalıdır. Ürünün alışverişi karşılığında alınan fişin/faturanın saklanması gerekmez.