NESCAFÉ® Gold MyCafé®

Kahve Çeşitleri

LUNGO/ESPRESSO

Kahvesini sade sevenlere

NESCAFÉ Gold ile hazırlanan kahvelerinize Gold’un dolgun köpüğü de eşlik ediyor. NESCAFÉ Gold Kahve Makinesi ile standart orta boy (140 ml) servis ölçüsüyle hazırlayabileceğiniz Americano, Cappucino ve Latte’nin yanı sıra, kahve ve su miktarlarını azaltarak (70ml) Espresso da hazırlayabilirsiniz.

AMERICANO

Büyük boy, sade ve köpüklü sevenlere

NESCAFÉ Gold ile hazırlanan kahvelerinize Gold’un dolgun köpüğü de eşlik ediyor. Standart büyük boy (210 ml) servis ölçüsünün yanı sıra, içim tercihinize göre kahve ve su miktarlarını değiştirebilir, kahvenizi dilediğiniz yoğunlukta hazırlayabilirsiniz.

CAPPUCCINO

Taze sütlü ve bol köpüklü

NESCAFÉ Gold ile hazırlanan kahvelerinize sütün dolgun köpüğü de eşlik ediyor. Fincanınıza sadece 50 ml süt koyup tek bir tuşa basmanız yeterli. Jet buhar teknoloji sayesinde makineniz sütü ısıtarak Cappuccino’nun nefis süt köpüğünü oluşturacak. Dilerseniz kahve, su ve süt köpüğü miktarlarını değiştirerek kendi zevklerinize özel lezzetleri de oluşturabilirsiniz.

LATTE

Bol sütlü ve bol köpüklü

NESCAFÉ Gold ile hazırlanan kahvelerinize sütün dolgun köpüğü de eşlik ediyor. NESCAFÉ Gold Kahve Makinesi ile tadına doyamayacağınız bir fincan latte hazırlamak için fincanınıza 60 ml. süt eklemeniz ve NESCAFÉ Gold Kahve Makinesi üzerindeki latte tuşuna basmanız yeterli. Dilerseniz kahve, su ve süt köpüğü miktarlarını değiştirerek kendi özel reçetenizi de oluşturabilirsiniz.

LUNGO/ESPRESSO AMERICANO CAPPUCCINO LATTE