NESCAFÉ® Gold MyCafé®

Kahve Çeşitleri

LUNGO/ESPRESSO

Kahvesini sade sevenlere

NESCAFE Gold ile hazırlanan kahvenize nefis kahve köpüğü ekleniyor. Standart orta boy (140 ml) servis ölçüsünün yanı sıra, “NESCAFE Gold Keyfi” uygulaması ile kahve ve su miktarlarını azalatarak (70ml) Espresso da hazırlayabilirsiniz.

AMERICANO

Büyük boy, sade ve köpüklü sevenlere

NESCAFE Gold ile hazırlanan kahvenize nefis kahve köpüğü ekleniyor. Standart büyük boy (210 ml) servis ölçüsünün yanı sıra, “NESCAFE Gold Keyfi” uygulaması ile kahve ve su miktarlarını değiştirebilir, kahvenizi dilediğiniz yoğunlukta hazırlayabilirsiniz.

CAPPUCCINO

Taze sütlü ve bol köpüklü

Fincanınıza sadece 50 ml süt koyup tek bir tuşa basmanız yeterli. Jet buhar teknoloji sayesinde makineniz sütü pişirerek Cappuccino’nun nefis süt köpüğünü oluşturacaktır. Dilerseniz “NESCAFE Gold Keyfi” uygulaması ile kahve, su ve süt köpüğü miktarlarını değiştirerek kendi özel reçetenizi de oluşturabilirsiniz.

LATTE

Bol sütlü ve bol köpüklü

NESCAFE Gold Kahve Makinesi ile tadına doyamayacağınız bir fincan latte hazırlamak için fincanınıza 60ml. süt eklemeniz ve NESCAFE Gold Kahve Makinesi üzerindeki latte tuşuna basmanız yeterli. Dilerseniz “NESCAFE Gold Keyfi” uygulaması ile kahve, su ve süt köpüğü miktarlarını değiştirerek kendi özel reçetenizi de oluşturabilirsiniz.

Lungo/Espresso American Cappucino Latte